Küschall Champion Aktif Tekerlekli Sandalye

Invacare KUSCHALL CHAMPİON Tekerlekli Sandalye

Invacare KUSCHALL CHAMPİON Tekerlekli Sandalye manuel olarak sürülmeye uygundur.  Yürüme engelli kişilerin bireysel olarak ya da refakatçi eşliğinde kolay hareket ettirilmesini sağlayan bu ürün şık görünümü ve konforlu kullanımıyla uygun bir modeldir.  Alt ekstremite’de sorun yaşayan kişilerin tekerlekli sandalye kullanırken gerekli tecrübeye sahip olmadan kullanmaması önemlidir. Çünkü zeminin elverişsiz olması durumunda bu zararlı olabilecektir. Invacare KUSCHALL CHAMPİON Tekerlekli Sandalye ise tüm bunlar göz önünde bulundurularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınması neticesinde üretilmiştir.

Küschall Champion Aktif Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye de kolçaklar önemlidir ve bu üründe de kolçak yani çamurluk bölümü karbon olarak üretilmiştir. Ağırlık merkezi doğru dengenin sağlanabilmesinde önemli faktör ürün ise doğru merkezin bulunması sayesinde mükemmel bir oturma pozisyonu sağlar. Kişiye özel olarak üretilebildiği içinde her türlü konfor düşünülmüş.  İsviçre ülkesi garantisi altında olan ürün patentlidir. Bu da kullanımda olabilecek durumlara karşın garanti altında olmasını sağlar. Ürün dışarıdan gelebilecek darbelere karşında şok emici özelliği vardır. Benzer tekerlekli sandalyelere göre kıyaslandığında ise rakipsiz olma özelliğini her daim korumuştur.

İşlevsellik bakımından başarılı olan ürün devrim niteliğinde bir tekerlekli sandalye olarak gösterilmiştir. Şık bir tasarımı var ve koltuk modülünün ayarlanabilir özelliği sayesinde koltuğunda pozisyonu ayarlanabiliyor. Ayar sırasında ağırlık merkezi de ayarlanabildiğinden dolayı da ürün başarılı bir kullanım sunmaktadır.

Küschall Champion Aktif

Invacare KUSCHALL CHAMPİON Tekerlekli Sandalye genel özelliklerine baktığımız da ise oturma genişliği ilk olarak göze çarpan 36 ile 46 cm arasında değişiyor. Oturma alanının toplam genişliği ise 17 cm. Ürünün katlanmış haldeki genişliği 30cm, toplam uzunluk ise 81-86 cm.

Üzerinde 120 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip kendi ağırlığı ise 10kg. 2 yıl garantisi olan ürünün garantisi tamamlandıktan sonra da destek kesilmez ve fabrika hatası durumunda oluşabilecek kusurlarda kargo maliyetleri firma tarafından karşılanır.  Eğer ki ürün satın alıcı tarafından kargolanırsa burada firmanın anlaşmasının olduğu kargo aracılığı ile gönderildiğinde ürünün taşıma maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanacaktır.

Eğer ki ürün garanti kapsamının dışında bir şekilde arızalanmışsa bu durumda kargo ücreti müşteriye aittir.

Invacare KUSCHALL CHAMPİON Tekerlekli Sandalye son derece kullanışlı ve engellinin konforunu artırdığı gibi refekatçiye de kolay kullanım sağlamaktadır.

Champion Teknik Özellikler ve Ölçüler

  • Oturma genişliği: 36 – 46 cm
  • Toplam genişlik: Oturma genişliği + 17 cm
  • Katlanmış genişlik: 30 cm
  • Toplam uzunluk: 81 – 86 cm
  • Ağırlık: 10 Kg
  • Taşıma Kapasitesi: 120 Kg

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın