Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye

Wollex W730 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex markası adı altında üretimi yapılan 2. Aktif tekerlekli sandalye modeli olan Wollex W730 muadili olan wollex w734 ile benzer özellikler gösterir. Bakınız aktiftekerleklisandalye.com/wollex-w734-aktif-tekerlekli-sandalye/

GİRİŞ:

Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye

Tekerlekli sandalyenin kullanım kolaylığı ve göze hitap etmesi son derece önemlidir. Ancak herkesin zevki farklı olduğundan sandalye modelleri de çok çeşitlidir. Wollex W730 Aktif tekerlekli sandalye de kullanıcıların rahat kullanması için tasarlanmış olan bir sandalye modelidir. Sandalyenin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de ürünün kolaylıkla monte edilip tekrar parçalara ayrılabilmesidir. Bu sayede kullanılmadığı durumlarda Wollex W730 Aktif tekerlekli sandalye rahatlıkla saklanabilmektedir. Yürüme engelli kişiler için büyük bir hayat kolaylaştırıcı olan ürünün diğer özellikleri ise aşağıda belirtilmektedir.

Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Görünümü sportif olmanın yanında bir de sanki yarış bisikleti görünümlü büyük tekerlekleri vardır. Bu tekerlekli sandalye için belirtilecek olan bir diğer özellik, tekerleklerinin bas çıkar özellikte olmasıdır. Bu sayede taşınması oldukça kolaydır. Wollex W730 Aktif tekerlekli sandalye için belirtilen bir diğer özellik, sırt kısmının ön tarafa doğru katlanabildiğidir. Ayrıca sandalyenin kilitlenebilir fren sistemi bulunmaktadır. Fren sistemi bulunuyor olması ve istendiğinde kilitlenebilmesi kullanıcının güvenliğini sağlamaktadır. Sandalyenin ayakların düşmesini önleyecek şekilde ayaklık kısmının bulunduğu görülmektedir. Yumuşak malzemeli bir zeminden oluşan sırt kısmı öne doğru katlanabilir özelliktedir. En önemli özelliklerden bir tanesi ise sandalyede terlemeyi önleyici bir minder kullanılmasıdır. Sürekli oturmak zorunda olan kişiler, terlediklerinde bir süre sonra mindere temas eden bölgelerde yaralar oluşmaktadır. Bu nedenle terletmeyen minder kullanıcıların konforunu sağlamaktadır. Ayrıca ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.

Wollex W730 Ölçüleri

Oturma genişliği: 36 cm
Toplam genişlik: 68 cm
Oturma derinliği: 36 cm
Ayak tablası genişliği: 27 cm
Toplam yükseklik: 77 cm
Toplam uzunluk: 77 cm
Ağırlık: 9.3 Kg
Taşıma kapasitesi: 100 Kg
Ön tekerlek boyutu: 10 cm
Arka tekerlek boyutu: 60 cm Silikon Dolgu

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın