Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye konforlu oturuşu nedeniyle sandalyeyi benzersiz bir hale dönüştürmüştür. Ürünü en çok tercih eden engellilere baktığımız da ise otomobil kullananları görebiliyoruz. Bunun nedeni ise engelli kişinin Ventus’tan otomobil içerisine geçebilmesini kolaylaştırmasıdır. Bilindiği gibi engelli bireylerde tekerlekli sandalyenin konforu kadar sandalyeden transfer ya da sandalyeye transferde önemli bir konudur.

Ottobock ventus aktif manuel tekerlekli sandalye

Ürünün parçalanabilme özelliği vardır ve bas çıkar tekerlekleri ve de sırt kırılma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde koltuk parçalanabilir ve yan koltuğa alınabilir. Bu durum bir engellinin kendi başına seyahatini kolaylaştıracak ve ekstra bir refakatçi eşlik etmesine de gerek olmayacaktır. Ottobock Ventus modeli tekerlekli sandalye kullanıcıları için en beğenilen seridir.  Ürünün işlevselliği geniş olduğundan dolayı da oldukça fazla talep edilmektedir. Bu ürünü kullanan kişilerin genel karakteristik özelliklerine baktığımız da engelli olmalarına sosyalliği seven ve sosyal hayata uyum sağlayanlardır. Ürün engelli bireyin sürüş esnasında rahat hareket edebilmesini sağlaması için gerekli hıza ve aktif hareket kabiliyetine sahiptir.

Ottobock Ventus istenilen renkte sunulabilir ve güzel bir tasarıma sahip olduğu içinde engellinin hayata bağlanmasını daha da kolaylaştırır.

Ottobock Ventus sandalye diğer özellikleri

Ottobock Ventus tekerlekli sandalye oldukça hafif olarak bilinir onu benzersiz olarak kılan en büyük özelliği de rahatlıkla katlanabilir ve hafif olması gelir. Bunun içinde engelli araç sürücüleri bu modeli tercih ederler. Ürünün demontesinin kolay olmasıyla birlikte montajı da oldukça basittir. Kullanıcısına yer sağlamasının yanı sıra zamandan tasarrufta sağlar. Yalnız dış mekan kullanım rahatlığı değil aynı zamanda iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bunun içinde içerde ve dışarda özgür bir kullanım sağlar. iç mekanlarda katlanabilir olma özelliği sayesinde geniş yer tutmaz.

Ottobock Ventus tekerlekli sandalyenin teknik özelliklerini ise şu şekilde belirtebiliriz. 140 kiloya kadar kullanıcı taşıyabilir. Sandalyenin tek başına ağırlığı ise 12 kg olarak belirlenmiştir. Aliminyum olan ürünü istediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz.   Tekerlekli sandalyeyi kullanırken aktifliğini size en üst düzeyde hissettirir. Ürün alman yapımıdır ve istenirse satın alımdan önce deneme sürüşü de yapılması sağlanabilir.

Satın alma sonunda ürünle ilgili bir sıkıntı olması durumunda firma tarafından ücretsiz olarak telafisi sağlanmaktadır. 2 yıl için garantiye sahip olan üründe meydana gelecek tüm arızalar tedarikçi firma tarafından giderilebilmektedir. Ancak bu durum kullanıcı hatalarını kapsamaz.

Ottobock Ventus tekerlekli sandalye ölçüleri

Ottobock ventus tekerlekli sandalye ölcüleri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın