Wollex W734 Aktif Tekerlekli Sandalye

Wollex W 734 aktif tekerlekli sandalye fiyatının uygun olması nedeniyle piyasada en fazla kullanılan aktif sandalye modellerinden biridir. W734 un fiyatının ucuz olmasının yanısıra şık tasarımı rakiplerini aratmayacak özellikte olması da ürünün tercih edilme nedenleri arasında ilk sırayı alır.

Wollex W 734 aktif tekerlekli sandalye

GİRİŞ

Tekerlekli sandalye yürüme engeli olan kişilerin bir araç yardımıyla işlerini görmesi amacıyla tasarlanmıştır. Bu bazen ev içinde bazen de dışarıda bazı işleri halletmek için kullanılmaktadır. Wollex W734 Aktif Tekerlekli sandalye de yürüme engellilerin dışarıda da içeride de rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Onlar için adeta bir ayak konumunda olan sandalyeler, konfor bakımından da iyi olmalıdır. Aksi takdirde kullanımları kolay olmayacak ve bir süre sonra kullanılamayacak hale geleceklerdir. W734 Aktif Tekerlekli Sandalye sayesinde birçok yürüme engelli kişi, günlük hayatını daha kolay yaşamaktadır. Sandalyenin konforlu özellikleri aşağıda belirtildiği gibidir.

Wollex W734 Aktif Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Arka tekerleklerin kolaylıkla çıkarılabilmesi ürünün taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında ön tekerleklerin silikondan arka tekerleklerin ise havalı olarak üretilmesi konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Kol desteklerinin hareketli özellikte olması ise kullanıcıların çok daha rahat bir şekilde hareket etmesine yardım etmektedir. Wollex W734 Aktif Tekerlekli Sandalye için belirtilen özelliklerden bir diğeri yüksekliği ayarlanabilen ayak pedallarıdır. Ayrıca bu pedallar çıkarılabilir özelliktedir. Minderin rahatlığı ise kullanıcılara son derece konforlu bir oturma keyfi sağlamaktadır. Öne katlanabilir özellikli sırt desteği de bulunmaktadır. Sandalye 2 yıllık garanti kapsamı dâhilinde satılmaktadır. Alındıktan sonraki süreçte 2 yıl içinde bir hata oluştuğunda tamir için servise gönderilmesi mümkün olmaktadır. Yapılacak olan tamir işlemi için fabrika kaynaklı hatalarda bir kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca düzeltilemeyecek olan hatalar için firma yeni ürün gönderimi sağlamaktadır.

Wollex W734 Ölçüleri

Oturma genişliği: 40 cm

Toplam genişlik: 65 cm

Uzunluk: 77 cm

Yükseklik: 77 cm

Ağırlık: 13 Kg

Taşıma kapasitesi: 120 Kg

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın