Panthera X Aktif Tekerlekli Sandalye

Dünyanın en hafif aktif tekerlekli sandalye modeli olan Panthera x Toplamda sadece ve sadece 2.1 kilogram ağırlığındadır. Fizik kurallarını alt üst eden bu denli hafifliğiyle ürünün tel elle hatta tek parmakla bile kaldırılması transferi mümkündür.

Panthera X Aktif Tekerlekli Sandalye

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

Tekerlekli sandalyeler, kullanıcılarına artık çok daha fazla hareket kabiliyeti vermek amacıyla tasarlanmaktadır. Bu nedenle sadece üzerinde oturup sandalyeyi zor bela sürmeyi amaçlayan tasarımlar geride bırakılmış ve hafif üretimlere geçilmiştir. Panthera X Aktif Tekerlekli Sandalye de bu hafif tasarımlardan biridir. Kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Sandalye sayesinde kullanıcılar çok fazla enerji sarf etmeksizin aracı kullanabilirler. Pantera X Aktif Tekerlekli Sandalye için belirtilen diğer avantajlı özellikler aşağıda belirtildiği gibidir.

Panthera X Aktif Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Özellikleriyle diğer bütün ürünlerden birkaç adım öne çıkan Pantera X Aktif tekerlekli sandalye, kullanıcıların zorlanmadan sürebileceği kapasitedir. Sandalyenin en hafif aktif sandalye özelliğinde olması ise onun tercih edilmesi için yeterli sebepler arasında yer almaktadır. Ayrıca aktif tekerlekli sandalye özellikleri arasında ayaklıkların oldukça hafif titanyum malzemeden üretildiği bilinmektedir. Ayaklık yüksekliğinin kullanıcının bacak boyuna göre ayarlanabilmesi de önemli bir diğer avantajdır. Sırt açısı da kullanıcının en rahat edeceği pozisyonda ayarlanabilirdir. Sırt kısmı için ayrıca gerginlik ayarı da yapılabilmektedir. Kullanıcı için en rahat pozisyon ayarlandığında ideal kullanım açısı bulunmuş olmaktadır. Sandalyenin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması söz konusu olduğunda ilk 2 yıl garanti kapsamında tamiri mümkündür. Üretimden kaynaklı arızalar için ise kargo ücreti olmaksızın değişim sağlanmaktadır. Ancak Pantera marka tekerlekli sandalyeler kullanıcı kaynaklı hatalardan arıza yaparsa bu durumda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ VE TEKNİK AYRINTILAR

Panthera X aktif tekerlekli sandalyenin ölçüleri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi arayın